Fina resultat för Team-ASP under februari!!

Vintersäsongen trots regn, vind, snö, värme och kyla så tävlas det flitigt runt om i landet. Här kommer ett axplock från resultat som Team-ASP åkare gjort under februari.

LVC-Kval GS Dalarna:

David Bohm     4:a

USM-Kval GS Reg 4:

Madeleine Björkholm     2:a

LVC-Kval SL Dalarna:

David Bohm     3:a

LVC-Kval Reg 4:

Stella Sjödin     2:a

Agnes Bergstrand     4:a

Alexander Ax Swartz     1:a

USM-Kval GS Reg 2:

Cornelia Öhlund     1:a

Cornelia Öhlund     1:a

Cornela Öhlund      1:a

Tomasine De Brito     3:a

Tomasine De Brito     2:a

USM-Kval Fart DH/SG Reg 1:

Sanna Norberg     3:a

Sanna Norberg     4:a

LVC-Kval GS Dalarna:

David Bohm    2:a

LVC-Kval GS Stockholm:

Agnes Bergstrand     4:a

Stella Sjödin    7:a

Tilde Malmin     9:a

Alexander Ax Swartz     1:a

USM-Kval SL Reg 4:

Natalia Sahlman    2:a

Ester Mårtensson    4:a

Otto Mörk     2:a

Lowe Öhman    7:a

USM-Kval SL Reg 5:

Freja Nyman    3:a

USA-Kval SL Reg 3:

Hilma Dufva Sandberg     1:a

Hilma Dufva Sandberg     1:a 

Maja Eriksson     2:a

Ida Larsen     5:a

Ida Larsen     5:a

Ebba Hedlöf     6:a

Adam Bohm    6:a

Only 16 Sundsvall SL:

Tomasine De Brito     1:a

Ester Mårtensson     6:a

Cornelia Öhlund     7:a

Ida Larsen     10:a

Freja Nyman    13:a

Adam Bohm    5:a

Lowe Öhman     11:a

Only 16 Sundsvall GS:

Cornelia Öhlund     1:a

Maja Eriksson     7:a

Sanna Norberg     10:a

Ester Mårtensson      12:a

Natalia Sahlman     14:e

Adam Bohm     9:a

Lowe Öhman     10:a

LVC-Kval SL Jämtland/Härjedalen:

Stella Lindström     4:a

Stella Lindström     4:a

Mira Tunedal    9:a

Mira Tunedal    8:a

Constantiene Öhlund    4:a

LVC-Kval SL Getberget:

Emma Forsbäck    4:a

USM-Kval SL Reg 3:

Hilma Dufva Sandberg    1:a

Maja Eriksson     2:a

Maja Eriksson     2:a

Ida Larsen    4:a

Ida Larsen    4:a

Adam Bohm    4:a

Adam Bohm    3:a

USM-Kval Fart Reg 2:

Cornelia Öhlund     2:a

Cornelia Öhlund     1:a

Tomasine De Brito     7:a

Ella Larsson     11:a